segregatory.plO firmieNowościPromocjeGaleriaSłownikKontakt

 

 
 
 
Firma
Motto
Dlaczego?
Historia
Oferta
Produkcja
W sieci...
Dystrybucja
Kontakt
 
 
 
Segregatory i teczki
Naszym celem jest wysoka jakość i maksymalne zadowolenie klienta.
       
* Miła, kompetentna i szybka obsługa wstępna
* Szybkość realizacji zlecenia - jednak nie za cenę utraty jakości
* Nie ukrywamy kosztów
* Uczciwe kalkulujemy ceny
* Dostawa to nasz problem
* Wszelkie wątpliwości rozstrzygamy na korzyść klienta
* Zawsze wystawiamy fakturę
* Przestrzegamy w praktyce zasad uczciwej konkurencji
 
 
 
 
 

Miła, kompetentna i szybka obsługa wstępna:
  Dzwoniąc, faksując lub przesyłając maila z zapytaniem możecie Państwo liczyć na szybką reakcję z naszej strony. Co więcej - zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi  się znać na segregatorach, przygotowani jesteśmy więc na szczegółowe i cierpliwe omówienie każdej kwestii.
   
Szybkość realizacji zlecenia - jednak nie za cenę utraty jakości:
     
    Produkcja segregatorów wymaga zachowania reżimu technologicznego - pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć  - pewnych materiałów nie da się zastąpić - bez utraty jakości wyrobu gotowego.
Dlatego też, dbamy o to, by okładki były dobrze wysuszone a materiały użyte do produkcji - jak najlepszej jakości.
   
Nie ukrywamy kosztów:
    W wycenach podajemy zawsze ostateczną cenę, jaką zapłacicie Państwo po dostarczeniu segregatorów pod wskazany adres.
   
Uczciwe kalkulujemy ceny:
   
  Proponowane przez nas ceny są skalkulowane na podstawie aktualnych cen materiałów, kosztów transportu oraz ilości pracy jaką musimy włożyć, aby wytworzyć dany produkt. Świadomie zrezygnowaliśmy z rabatów i upustów, wychodząc z założenia, że byłoby to nieuczciwe wobec tych, którzy nie upomnieliby się o bonifikatę. Nie przewidzieliśmy również miejsca dla extra rabatów dla agencji reklamowych, ponieważ wychodzimy z założenia, że agencja reklamowa otrzymuje wynagrodzenie z tytułu opracowania projektu, organizacji dostawy itp.
   
Dostawa to nasz problem:
     
    Towar wysyłamy za pomocą firmy spedycyjnej lub dostarczamy własnym transportem - zawsze na nasz koszt. Na Państwa życzenie możemy utajnić dane nadawcy lub towar dostarczyć nieoznakowanym samochodem.
   
Wszelkie wątpliwości rozstrzygamy na korzyść klienta:
       
  Wszelkie reklamacje staramy się realizować niezwłocznie i ku zadowoleniu Klienta. Wpadki zdarzają się każdemu - nam bardzo rzadko, ale jeżeli już się to wydarzy, staramy się przede wszystkim załatwić sprawę jak najbardziej po myśli klienta.
Zawsze wystawiamy fakturę:
    Nie prowadzimy sprzedaży nieewidencjonowanej, w związku z tym nie ma możliwości zakupienia u nas towarów bez rachunku czy bez podatku vat.
     
W praktyce przestrzegamy zasad uczciwej konkurencji:
  Szanujemy swoją konkurencję i nie stosujemy żadnych praktyk,  które podważałyby wiarygodność innych firm z branży. Nie podkupujemy odbiorców ani nie staramy się przejmować klientów, o których wiemy, że obsługuje ich nasza konkurencja. Nie dajemy również łapówek w jakiejkolwiek formie.