clipboardy pojedyncze

clipboard z nadrukiem
Clipboardy reklamowe
ID: 817

Clipboardy reklamowe w dowolnym formacie

Clipboardy reklamowe, pojedyncze tworzymy w dowolnym dla Was formacie. Najbardziej popularne są oczywiście formaty A5 oraz A4 czyli standardowe rozmiary przeciętnych kartek do druku czy zeszytów. Clipboardy naszej firmy z wybraną przez Państwa grafiką zostają stworzone z tektury litej o znacznej grubości, której celem jest zapewnienie najwyższej sztywność oraz trwałości.

Praktyczne podkładki do notatek

Na Państwa życzenie wyposażymy je w klip drucikowy, klipy z uchwytem na długopis a także klipy ząbkowane. Dodatkową opcją będą różne kieszenie na dodatkowe materiały reklamowe czy opcjonalne holdery na długopis. Clipboardy to wyśmienity pomysł ale już niemal standard jeśli chodzi o zastosowanie ich jako podkładki do notatek podczas konferencji, szkoleń i innych miejscach czy wydarzeniach wymagających pisania, krótkiej “ściągi” działając przy tym jako zwracający na siebie uwagę gadżet reklamowy. Wybraną grafikę wykonamy techniką cyfrową lub offsteową, na jednej bądź obustronnie, pokrywając oczywiście folią o wybranej strukturze. 

Bogata oferta produktowa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także notesy firmowe, ulotki czy inne, które w połączeniu z clipobardem reklamowych będą stanowić kompleksowy komplet reklamowy, stanowiących komplet z clipboardem reklamowym. Nasze clipboardy reklamowe to najwyższa jakość i trwałość – gwarantowana!

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk