etui i gazetowniki

Niepowtarzalny pomysł na prezentację Twoich produktów

Nasza oferta daje wam możliwość wytworzenia niezwykłego gadżetu reklamowego w dodatku niezwykle użytkowego jakim jest gazetownik z tektury litej z dołączanym lub osobnym elementem, które stanowi etui reklamowe również z tektury litej. Przeznaczone na gazety lub katalogi w formacie A4 z szerokością grzbietu wybraną przez Was.

Efektowny nadruk reklamowy

Druk nanosimy metodą offsetową by odwzorować pełnię kolorów danej reklamy po czym laminujemy na błysk, co zapewnia wysoką estetykę a także dodatkowe zabezpieczenie na uszkodzenia czy czynniki atmosferyczne takie jak choćby wilgoć czy wodę. Nawet zabrudzenia dzięki laminatowi jest łatwo usunąć, po niefortunnym ubrudzeniu, wystarczy szybko przetrzeć a brud zniknie. Laminat zwiększa też odporność na obicia czy zarysowania.

Gwarancja wysokiej jakości

Wyposażamy gazetownik w dodatkowe oczko na jego grzbiecie, które będzie ułatwiać wyciąganie gazetownika z tego ozdobnego etui, dając dostęp do przechowywanych w nim materiałów tym samym je udostępniając i przyczyniając się do reklamy Waszej firmy lub oferty. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu gdyż każdy katalog i każda gazeta powinna mieć swoje ozdobne miejsce w którym jednocześnie będzie przechowywana a z drugiej – wciąż działać na Waszych klientów!

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk