clipboardy zamykane

Clipboardy zamykane
Clipboardy zamykane
ID: 526

Clipboardy reklamowe najwyższej jakości

Naszym stałym oraz przyszłym klientom oferujemy także clipboardy zamykane, które zapewniają lepszą ochronę dokumentację oraz większa powierzchnię reklamową. Dodatkowa powierzchnia to także możliwość nowych lub większej ilości dodatków jak uchwyt na ołówek czy długopis oraz kieszonki na wizytówki. Nasze firmowe clipboardy to materiały najwyższej jakości, które wykorzystujemy do ich produkcji nadrukowując na nie Wasz indywidualny projekt graficzny z motywem najczęściej o charakterze reklamowym. 

Zamykane podkładki z klipem

Clipboard reklamowy zamykany
Clipboard reklamowy zamykany
ID: 528

Clipboardy reklamowe z klipem wykonujemy z logo klienta nadrukowanym na części wewnętrznej oraz z wierzchu, na froncie. Zabezpieczenie nadruku następuje przy użyciu firmowek folii błyszczącej, matowej lub matowej z lakierem wybiórczym UV. Nasze podkładki zamykane zostają wykonane są z grubej tektury litej dzięki czemu cechuje je wyjątkowa trwałość oraz solidność.

 

Zobacz również inne produkty z nadrukiem

Clipboardy podwójne
Clipboardy podwójne
ID: 527

Nieograniczone możliwości konfiguracji

Nasze zamykane firmowe clipboardy wytworzymy w dowolnym, wybranym formacie albo standardzie na dokumenty A5 albo A4. Nasze teczki reklamowe możemy opcjonalnie doposażyć w kieszenie na dodatkowe artykule. Mogą to być kieszenie wizytówkowe, kieszenie na płyty a może plastikowy uchwyt na Wasz długopis. Deski z klipem mogą zostać także wykonane z wygodnym zamknięciem na gumkę.

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk