teczki z przegródkami

Teczki z przegródkami
Teczka firmowa z przegródkami
ID: 91

Przechowuj, organizuj, prezentuj

Naszym zadaniem jest także produkcja takich produktów jak teczki reklamowe z przegródkami, które ułatwiają codzienną jak i okazjonalną organizację dokumentacji reklamowej spełniającej wymagania firmowe. Przegródki wykonujemy w różnych formach -harmonijkowej, tradycyjnej zakładki czy kratownicy. Dodatkowo możemy wyposażyć w różnego typu zamknięcie, wewnętrzne kieszonki na materiały tudzież rączkę, uchwyt do przenoszenia.

Zawsze konkurencyjne ceny

Teczki z przegródkami
Teczki z przegródkami
ID: 90

Teczki z kartonu oraz teczki z tektury wykonujemy w wybranym, dowolnym formacie, gdzie standardem są te na dokumenty A5 oraz A4, z wybraną ilością przegródek. Druk możemy wykonać tylko na zewnątrz lub na zewnątrz i w środku kopertówki albo teczki kartonowej. Zostaje to następnie pokryte laminatem na połysk, mat, sam lub z lakierem UV wybiórczo. Tak wykonane będą cechować się niezwykłą wytrzymałością oraz prezencją, która idealnie odwzoruje prestiż naszej firmy lub dopiero go będzie tworzyć.

Teczki z logo i nadrukiem

Nasze teczki z logo oraz przegródkami tworzymy ze sztywnej tektury lub z trwałego polipropylenu. Ich karty przegródkowe wytwarzamy na materiale jakim jest karton albo kreda, a druk na owych jedno- lub dwustronny. Możemy zaoferować zamek rzepowy, nap metalowy albo teczki zamykane na magnesy, W konkretnej opcji czyli teczek tekturowych zamknięcie na gumkę oraz teczek z polipropylenu zamek plastikowy.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk