torby reklamowe

Torby reklamowe z logo i nadrukiem

Jesteśmy producentem toreb reklamowych wykonanych z papieru. Torby reklamowe posiadają wzmocniane dno oraz w zależności od preferencji uchywt z tworzywa sztucznego, bawełniany lub papierowy. Oczywiście zewnętrzna częśćtakiej torby stanowi potencjalną powierzchnię reklamową, do wykorzystania przez Państwa. Można umieścić tam logo Waszej firmy, kolorową, charakterystyczną grafikę albo prosty znak sygnujący czy identyfikujący dany  produkt.

Torby firmowe w dowolnych formatach

Torby firmowe zostają przez nas wykonane z najwyższej jakości kredy o różnej grubości. Możemy zastosować dodatkowe uszlachetniene w postaci pięknego lakieru offsetowym, UV, folii na błysk albo mat. Dostępne są również różne rodzaje złoceń oraz tłoczeń. Nasze torby z indywidualnym nadrukiem udostępniamy w wielu popularnych formatach dostosowanych na potrzeby klienta. Nasze torby opcjonalnie możemy wyposażyć w tekturkę wzmacniającą na dnie aby bez ryzyka można było umieścić w nich jakiś cięższy materiał. 

Torby na alkohole, prezenty, materiały szkoleniowe

Nasz produkt reklamowy to idealny pomysł na opakowanie na firmowe, reklamowe gadżety jak również na materiały konferencyjne, reklamowe przeznaczone dla uczestników danego wykładu, konferencji a również szkolenia. Jako renomowany producent materiałów reklamowych mamy do zaoferowania pełną, kompleksową obsługę we wszystkim od początku aż po koniec. 

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk