gry planszowe

gra planszowa
Gra planszowa
ID: 697

Producent gier planszowych i karcianych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę produkcji gier planszowych, kart, puzzli oraz opakowań do nich. Serdecznie polecamy się Państwu do przyjęcia zlecenia na wymienione produkty. To nie muszę być tylko i wyłącznie materiały reklamowe ale także kompleksowe produkty, których celem jest dalsza sprzedaż. Jakość naszych usług jest dla nas najważniejsza ale również etyka. którą się kierujemy jest dla nas etyka pracy.

Gry planszowe, puzzle, opakowania

Gry planszowe
Producent gier planszowych
ID: 696

W każdym miejscu jasno wykładamy naszą wizję firmy, przestrzegając ściśle określonych norm. Wykonamy proste gry planszowe, małe jak również te większe, złożone i bardziej skomplikowane, wieloelementowe czy -planszowe. Gra zawierać będzie zawierać elementy papierowe, kartonowe, plastikowe a także inne po wcześniejszym uzgodnieniu.

Gra planszowa
Gra karciana
ID: 698

Dążymy do najwyższych standardów jakościowych

Mamy własną bazę puzzli ale jesteśmy w stanie i z chęcią to zrobimy, tworząc dla Państwa tak samo świetne lub lepsze układanki, które mile zaabsorbują komuś czas. Ilość elementów czy wielkość końcowego dzieła zależy tylko od Państwa preferencji. Gorąco zapraszamy do okazjonalnej lub stałej współpracy. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji to z miłą chęcią udzielimy jej telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk