pudełka wykrojnikowe

Pudełka wykrojnikowe
Pudełka reklamowe zamykane
ID: 162

Uniwersalne pudełka reklamowe FEFCO

Pudełka wykrojnikowe FEFCO to proste i niewyobrażalnie uniwersalne pudełka. Stosowane głównie do kompletowania, pakowania i wysyłki w nich produktów, a ich celem nie ma być ozdoba a zabezpieczenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by nie stały się jednocześnie narzędzie marketingowym. Popularne pudełka do pizzy właśnie w ten sposób łączą wysyłkę z reklamą. Dodatkowym atutem będzie ich prostota montażu. Są one rozłożone i przeznaczone do samodzielnego składania. Złożone pozwalają zaoszczędzić miejsce i zmniejszają koszty ich dostaw.

Więcej niż producent

Pudełka wykrojnikowe
Pudełka firmowe z nadrukiem
ID: 161

Oszczędność czasu przy pakowaniu sprawdzi się wszędzie tam gdzie to jest potrzebne od firm kurierskich po lokale gastronomiczne. Dla Państwa przygotujemy dowolny szablon do składania w dowolne wymiary dzięki czemu zyskujecie pełną decyzyjność co do ostatecznego produktu. Przydają się także przy przeprowadzkach lub do magazynowania produktów w oznaczonych właśnie w ten sposób pudełkach FEFCO. Wykonane z grubszej lub cieńszej tektury i wykończone dokładnie tak by docelowo spełniały swoje funkcje.

Pudełka wykrojnikowe
Pudełka wykrojnikowe z nadrukiem reklamowym
ID: 163

Pudełka reklamowe o dowolnym kształcie

Zapraszamy do kontaktu i serdecznie polecamy swoje usługi byście mogli Państwo jako nasi klienci skorzystać w fachowej obsługi i możliwości współpracy jaką zapewnia nasza firma. 

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk