wzorniki podłóg i listew

wzorniki wykładzin
Wzornik podłóg drewnianych
ID: 368

Wzorniki wykładzin, parkietów, listew podłogowych

W naszej ofercie znajdują się wszelkiego typu wzorniki podłóg, wzorniki kolorów, wzorniki paneli, wzorniki listew podłogowych, wzorniki wykładzin, wzorniki parkietu, wzorniki linoleum, wzorniki wykładzin, dywanów oraz wzornik drewna  a także szeroka gama innych, wielu rozwiązań. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości tekturę litą. Zadruki są wykonywane metodą offsetową z możliwością zastosowana różnorodnych uszlachetnień takich jak laminowanie folią czy lakier wybiórczy. 

 

Indywidualne podejście do klienta

Nasze wzorniki powstają zgodnie z indywidualnymi wytycznymi klienta, tak by gotowy produkt spełniał wszystkie stawiane mu wymagania. Oferujemy szereg różnorodnych rozwiązań umożliwiających wygodne przeglądanie i estetyczną ekspozycję próbek oraz zwiększających funkcjonalność wzornika. Oferujemy wzorniki w formie segregatora lub teczki, wzorniki z rączką, boxy z przegródkami, wzorniki zamykane na magnes i inne. Wykonujemy rownież spersonalizowane projekty na specjalne zamówienie, dopasowane do niestandardowych potrzeb zamawiającego. Nasze produkty wyróżniają się wysoką trwałością oraz najwyższą jakością, niezależnie od tego, jaki rodzaj wzornika państwo wybiorą.

Wzornik dopasowany do Ciebie

wzornik podłóg
Wzornik paneli
ID: 369

Dopasowujemy produkt na Wasze potrzeby oraz produkty, które mają zostać w jak najlepszy sposób zaprezentowane. W naszej dodatkowej, kompleksowej ofercie proponujemy przygotowanie Waszych próbek, które zostaną umieszczone w zamówionym wzorniku. Tniemy, sztancujemy, opisujemy i wszystko po to by otrzymali Państwo wzornik dopasowany do swoich potrzeb i bezpośrednio gotowy do użytkowania.

 

Zobacz również inne powiązane produkty

wzornik wykładziny
Wzornik wykładzin
ID: 375

Niezliczone pomysły na skuteczną prezentację produktu

Na próbki podłóg proponujemy wzornik skrzydłowy oraz wachlarzowy. Ich niewielkie wymiary nie sprawiają problemu przy transporcie oraz przechowywaniu. Dostępne także w formie box’a z zadrukiem albo jako wzornik firmowy z opcją pianki pozwalającej na wymianę zawartych wzorów.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk