displaye i ekspozytory

Displaye reklamowe
ID: 625

Indywidualne podejście do klienta

Jako profesjonalny producent materiałów POSM posiadamy pełną świadomość tego, że wyśmienicie zaprojektowane oraz wykonane display'e z tektury czy standy kartonowe mają bezpośredni wpływ na zainteresowanie się Państwa produktem tudzież usługą. Dlatego zatrudnieni są u nas wyłącznie najlepsi specjalistów z doświadczeniem, by w pełni wykorzystać rozwiązania technologiczne, którymi dysponują a tym samym kompleksowo spełnić Państwa oczekiwania.

Oryginalne projekty ekspozytorów

Ekspozytor reklamowy
ID: 624

Projektowanie nie jest jedną dziedziną w naszej branży. Wykonujemy również pomiary a także przeprowadzamy próby obciążeniowe. W naszych rękach a nie zewnętrznych firm, znajduje się niezależna maszyna do kaszerowania oraz sztancowania. Wszystkie części ekspozytorów kartonowych, displayów reklamowych,  standów tekturowych jak także ich zabudowy powstaje  bazując na wykrojników.

Ekspozytory reklamowe
ID: 622

Niezawodność i terminowość

Nasze starania z pełną mocą kierujemy na każde zamówienie by zostało  wykonane najlepiej i na najwyższym, możliwym poziomie. Profesjonalne wykonanie między innymi kartonowych standy’ów oraz displaye’ów reklamowych grupa naszych Klientów powiększa się z każdą chwilę. Gorąco zapraszamy!

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk