Segregatory reklamowe dostosowane do Twoich potrzeb

Segregatory.pl dostosowują się do potrzeb konsumentów w granicach swojego miasta, a także całego kraju, wytwarzając najlepsze segregatory reklamowe oraz segregatory z nadrukami, które są dostępne w różnych formatach. Oferujemy także dodatkowo naprawdę wiele akcesoriów takich jak dźwignie, kieszenie na ulotki, metalowe szyny czy oczka grzbietowe. Reklamowe segregatory to mnogość dodatków.

W naszej ofercie znajdą Państwo segregatory z nadrukiem rozmaitego typu oraz wykonane z różnych materiałów, w tym między innymi segregatory firmowe - teczki, segregatory z polipropylenu, segregatory ekologiczne, skóro i płótno -podobne, prezentacyjne, segregatory firmowe sztancowane. Oferujemy atrakcyjne uszlachetnienia okładek segregatorów, takie jak folia strukturalna, która skutecznie zabezpiecza okładkę przed zniszczeniem i zarysowaniem oraz nadaje estetyczny wygląd. W ofercie naszych uszlachetnień dostępne są również folie aksamitne nadające miękkość w dotyku i ciekawe wykończenie, a także lakier wybiórczy UV. Na zamówienie wykonujemy również niestandardowe segregatory na magnes lub rzep.


 

Segregatory z nadrukiem są świetnym rozwiązaniem na zindywidualizowanie zamówienia

Segregatory reklamowe charakteryzują się idealnym, wyrazistym i w pełni kolorowym nadrukiem, stanowiąc z tego powodu, najlepszą formę promocji każdej firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz staż naszej firmy w tej branży rzutuje na profesjonalne wykonanie jak dotąd, tysięcy reklamowych segregatorów różnego typu z nadrukiem oraz innych materiałów biurowych, reklamowych i promocyjnych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie.

Zaufali nam:

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk