wzorniki tkanin i rolet

Wzorniki tkanin i rolet
Wzornik tkanin
ID: 321

Wzorniki dla branży dekoratorskiej

Branża dekoratorska to przede wszystkim ogromne zapotrzebowanie na wzorniki, będące wykorzystywane do porównania oraz prezentacji próbek tkanin oraz stworzenia takich prezenterów jak wzorniki plis czy wzorniki rolet, wzorniki zasłon itp. Komfortowa forma książki umożliwia praktyczne, intuicyjne oraz łatwe przejrzenie oferowanych wzorów a przy tym ocenienie poprzez zmysł dotyku. 

Kreatywne produkty i unikalne projekty

Wzorniki tkanin i rolet
Wzorniki tkanin
ID: 323

Wzorniki tkanin, różne rodzaje

Wzorniki mogą mieć opcję zamykania na magnes a także wyposażenia w mechanizm pierścieniowy służący wpinaniu materiałów czy plastikowy uchwyt wspomagający transport nawet na krótkie dystanse. Sprawdzają się wyśmienicie jako prezentery dla ludzi z branży handlowej jak także katalogi w siatkach dystrybucji.

 

Funkcjonalne wzorniki rolet

Nasze wzorniki obejmują różnego rodzaju funkcjonalne i poręczne wzorniki rolet przeznaczone dla dystrybutorów i firm zajmujących się montażem. Każdy wzornik jest tworzony zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta, tak by jak najlepiej odpowiadał konkretnym potrzebom i oczekiwaniom. Wzorniki muszą przede wszystkim w estetyczny sposób prezentować dostępne tkaniny oraz zapewniać wygodne przeglądanie próbek. Ponadto powinny dobrze znosić intensywne użytkowanie i na długo zachowywać swoją pierwotną formę. Nasze wzorniki tkanin, w tym specjalistyczne wzorniki do prezentacji rolet, wyróżniają się najwyższą jakością wykonania dzięki zastosowaniu w produkcji odpowiednio dobranych materiałów. Dzięki temu spełniają najwyższe oczekiwania nie tylko pod kątem estetyki, ale również funkcjonalności i trwałości.

 

Wzornik rolet, tkanin
Wzornik rolet
ID: 322

Kompleksowe doradztwo i pełna obsługa

Nasze wzorniki reklamowe są wykonane na wysokiej jakości litej, wytrzymałej tekturze. Druk wykonujemy techniką offsetową. Jako producent polecamy wiele rodzajów. Oferowane przez nas wzorniki tkanin i rolet występuje najczęściej w formie walizek z uchwytem, katalogów czy segregatorów. Zapewniamy Państwu kompleksowe doradztwo i pełną obsługę.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk