wzorniki kamienia i płytek

Wzornik kamienia
ID: 462

Piękno kamienia w pięknej formie wzornika

Wytworzenie tak specyficznego prezentera jakim z pewnością jest wzornik kamienia musi sprostać nie lada wyzwaniu dlatego stosujemy tekturę falistą albo litą, która zostaje pokryta folią, której zadanie będzie stanowić kolejne zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Wzorniki spieków i innych typów występują najczęściej w formie książkowej lub box’a, który zostaje wyposażony w uchwyt ułatwiający przenoszenie. Odpowiednio dopasowana pianka wewnątrz danego wzornika umożliwia równe rozmieszczenie a także stabilizacje, natomiast magnes jako zamknięcie uniemożliwia przypadkowe otwarcie. 

Innowacyjne i kreatywne rozwiązania

Wzorniki kamienia i płytek
ID: 463

W procesie produkcji, wytwarzając wzorniki kamienia jak i pozostałe wykorzystujemy wzmocnione materiały, które zostają dostosowane do utrzymywania wielkiej wagi próbek. Na wzornikach można zastosować wiele uszlachetnień, które mamy w ofercie. By dodatkowo wzbogacić produkt na zamówienie umieszczamy takie elementy jak kieszenie na katalogi czy wizytówki lub płytę CD (od których coraz bardziej się odchodzi na rzecz miniaturyzacji sprzętu i braku napędów).

Wzorniki płytek
ID: 464

Profesjonalny nadruk reklamowy na wzorniku

Elementem  naszych usług to nie tylko produkty ale także pełna, kompleksowa obsługa Państwa. Dlatego wśród wielu wzorniki płytek ceramicznych  oraz innych litych, ciężkich materiałów z wybranym przez Was nadrukiem będzie wyśmienitym pomysłem promocji firmy na zewnątrz jak i wewnątrz poprzez atrakcyjne wyeksponowanie Państwa produktów.

Kontakt

  • infolinia: +22 213 06 30
  • e-mail: wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 1
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk