wzorniki kamienia i płytek

wzornik, płytki
Wzornik kamienia
ID: 462

Piękno kamienia w formie wzornika

Wytworzenie tak specyficznego prezentera, jakim z pewnością jest wzornik kamienia, musi sprostać nie lada wyzwaniu, dlatego stosujemy tekturę falistą albo litą, która zostaje pokryta folią. Jej zadaniem będzie stanowić kolejne zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Wzorniki spieków i innych typów występują najczęściej w formie książkowej lub box’a, który zostaje wyposażony w uchwyt ułatwiający przenoszenie. Odpowiednio dopasowana pianka wewnątrz danego wzornika umożliwia równe rozmieszczenie a także stabilizacje, natomiast magnes jako zamknięcie uniemożliwia przypadkowe otwarcie. 

Innowacyjne i kreatywne rozwiązania

wzorniki płytek
Wzorniki kamienia i płytek
ID: 463

W procesie produkcji, wytwarzając wzorniki kamienia jak i pozostałe, wykorzystujemy wzmocnione materiały, które zostają dostosowane do utrzymywania wielkiej wagi próbek. Na wzornikach można zastosować wiele uszlachetnień, które mamy w ofercie. By dodatkowo wzbogacić produkt, na zamówienie umieszczamy takie elementy jak kieszenie na katalogi czy wizytówki lub płytę CD (od których coraz bardziej się odchodzi na rzecz miniaturyzacji sprzętu i braku napędów).

 

Wzorniki płytek

Nasza oferta wzorników kamienia obejmuje specjalnie projektowane wzorniki z przeznaczeniem dla branży budowlanej i wykończeniowej. Wzorniki są przeznaczone dla sklepów, producentów oraz dystrybutorów. Są to wysoce wytrzymałe produkty wykonywane na specjalne zamówienie, w estetycznej formie prezentujące płytki podłogowe, ścienne, tarasowe i ogrodowe i nie tylko. Nasze wysokiej jakości wzorniki pozwalają prezentować próbki płytek i kaminia w estetycznej, wygodnej formie.

 

wzornik płytek
Wzorniki płytek
ID: 464

Profesjonalny nadruk reklamowy na wzorniku

Elementem  naszych usług to nie tylko produkty ale także pełna, kompleksowa obsługa Państwa. Dlatego wzorniki płytek ceramicznych  oraz innych litych, ciężkich materiałów z wybranym przez Was nadrukiem będzą wyśmienitym pomysłem promocji firmy na zewnątrz jak i wewnątrz poprzez atrakcyjne wyeksponowanie Państwa produktów.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk