kuferki i boxy na wzorniki

Kuferek na wzorniki
Kuferek na wzornik
ID: 467

Próbki w trwałym i eleganckim opakowaniu

Zajmujemy się w ramach naszej oferty także produkcją kuferków oraz box’ów,  które mają być przeznaczone na różnego typu próbki produktów. Możemy je wyposażyć w ergonomiczny, wytrzymały uchwyt, usprawniający transport wzorników reklamowych, dzięki czemu zyskacie niekwestionowaną zaletę podczas podróży. Proponujemy wiele typów zamknięć, a wśród nich takie jak zamknięcie na plastikowy zamek, metalowy lub silny magnes.

Bezpłatne projekty koncepcyjne

box na wzorniki
Pudełko na wzorniki
ID: 466

Nasze kuferki reklamowe zostają przez nas wykonane z wysokiej jakości materiału jaką jest lita tektura, dodatkowo wzmacniana i zabezpieczana. Zadruk wykonujemy w zależności od zlecenia techniką cyfrową albo offsetową oraz ilości nakładu. Ciężar umieszczanego wsadu jest niezwykle istotny dlatego oferujemy wiele wzmocnień jak np. specjalnie utwardzana i uelastyczniana raczka, która zyskuje większą wytrzymałość.

teczka na wzorniki
Teczka na wzorniki
ID: 465

Producent wzorników reklamowych

Będąc producentem box’ów oraz kuferków na wzorniki mamy do zaoferowania wiele różnych dodatków takich jak np. specjalne kieszenie na dodatkową zawartość reklamową. By wzbogacić produkt końcowy stosujemy także uszlachetnienia w postaci różnego typu i połysku, lakierów wybiórczych UV czy specjalne folie o strukturze konkretnego materiału jak np. skóra czy filc.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk