wzorniki budowlane

reklamowe wzorniki z nadrukiem
Wzorniki tynków
ID: 319

Znamy najnowsze trendy Twojej branży

Mamy do zaoferowania w pełni kompleksowe wykonanie wzorników budowlanych oraz przemysłowych. Zaczynamy od projektu, przechodząc do wykonanie próbnego egzemplarza a jeśli zostanie przez Państwa zaakceptowany zaczynamy produkcję na wskazaną ilość. Tworzone przez naszą firmę wzorniki budowlane doskonale sprawdzą się w trakcie prezentacji produktów klienta podczas procesu dystrybucji w miniejszych jak i większych sieciach handlowych, prezentacji sprzedażowych działu handlowego oraz na targach przemysłowych.

Wzorniki tynków, fug, kolorów i inne

wzornik z nadrukiem reklamowy
Wzornik chemii budowlanej
ID: 370

Nasza specjalizacja to tworzenie wzorników tynków, wzornik fug i wzornik silikonów. Wytwarzanie wzorników jest zależne od prezentowanych przez Państwa produktów, ciężkości, ulokowania a także zastosowania. Jakiekolwiek szczegóły dotyczące konstrukcji jak również projektu wzornika są przez nas bardzo dokładnie sprawdzane po czym konsultowane z klientem, by zapewnić Państwu jak najlepsze odwzorowanie na prezentowanych tych rzeczywistych produktów. Nasze wzorniki kolorów tynków i farb wyróżniają się anjwyższą jakością i trwałością.

wzornik chemii budowlanej
Wzornik tynków i kolorów
ID: 320

Szeroki wybór form prezentacji

Przy podjęciu współpracy z Klientem wykonamy niemal każdego rodzaju wzorniki reklamowe w takiej formie jak ekspozytor, katalog, książka, plansza, na targi, wzornik segregatorowy, zestaw walizkowy czy boksy z próbkami. Wykonujemy wzorniki tynków, fug oraz inne wzorniki budowlane zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami. 

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk