pudełka dwuczęściowe

pudełka reklamowe
Pudełko firmowe dwuczęściowe
ID: 168

Pudełka na biżuterię, zegarki, kosmetyki

Pudełka dwuczęściowe, których jesteśmy producentem najczęściej kojarzą się nam z biżuterią oraz zegarkami. Taką funkcję oczywiście mogą i nawet będą spełniać jeśli takie będą Państwa wymagania ale to tylko zalążek w kreatywnym wykorzystaniu ich potencjału. Dobrze sprawdzą się jako opakowania na kosmetyki, odznaczenia czy nagrody dla pracowników.

Pudełka reklamowe z nadrukiem

pudełko reklamowe
Pudełko dwuczęściowe z nadrukiem
ID: 167

Na pudełkach jesteśmy w stanie nadrukować cyfrowo lub innym sposobem dowolne grafiki a nasza technologiczna oferta uszlachetniania pozwoli wytłoczyć i nanieść np. złote logo Waszej firmy. Innym rozwiązanie będą takie pudełka reklamowe z pianką, które umieszczany produkt pozwoli ustabilizować, zabezpieczyć przed uszkodzeniem a także pozwolić na nienaganną prezentację niezależnie od momentu i danej chwili otwarcia. Innym pomysłem będzie wykorzystanie ich do stworzenia z nich bombonierek i w połączeniu z usługami zaprzyjaźnionej cukierni można stworzyć wyśmienite pudełko z czekoladkami. Taki słodki prezent wiele osób będzie długo wspominać!

pudełko
Pudełka reklamowe premium
ID: 166

1 rok gwarancji jakościowej

Zapraszamy do kontaktu i współpracy byśmy mogli wspólnie pomyśleć jak w pełni wykorzystać potencjał tego produktu do Państwa potrzeb. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie!

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk