standy eliptyczne

Standy eliptyczne
ID: 627

Atrakcyjna forma reklamy

Standy eliptyczne są niezwykle atrakcyjną formą reklamową, która nie pozwoli Ci przejść obok niej w jakikolwiek sposób obojętnie. Niezwykle łatwe w montażu, a rozłożone nie zajmują wiele miejsca ułatwiając tym samym transport oraz przechowywanie nie nadużywania powierzchni reklamowej bez ryzyka uszkodzenia. To praktyczne oraz niebanalne rozwiązanie dla tych, szukają skutecznej reklamy, która będzie ich bezpośrednim towarzystwem na wszystkich targach czy wystawach branżowych. 

Standy reklamowe na każdą okazję

Stand reklamowy eliptyczny
ID: 630

Standy reklamowe eliptyczne zostają przez nas wykonane z kartonu na którym wykonujemy nadruk kolorowy dwustronny (taki sam) albo obustronnie (każda strona inna) a całość zabezpieczamy laminatem wykonanym na błysk albo matowym. Soczewki standów firmowych wykonujemy ze standardowych wykrojników o dostępnych, przygotowanych wymiarach lub innym, idywidualnie zamówionym przez Was i niemal w pełni dowolnym formacie. 

Stand eliptyczny
ID: 629

Łatwe w montażu i przechowywaniu

Nasze standy eliptyczne rozkładamy na czas transportu lub na potrzeby magazynowania, przechowywania na płasko: na 2 albo 3 części. Rozkładanie następuje automatycznie w opcji dzięki wewnętrznego systemu wkładek z gumkami. Proponowane Państwu przez nas również standy reklamowe totemowe łączą dużą powierzchnię reklamową z prostotą  zamontowania oraz zedemontowania standu w dowolnej chwili jak i miejscu.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk