kalendarze reklamowe

Kalendarz biurkowy
ID: 695

Firmowe kalendarze z nadrukiem

W naszej ofercie znajdują się firmowe kalendarze o różnym typie. Od drobnych kalendarzyków na biurko, organizerów, przydatnych biurwarów, kieszonkowych kalendarzyków aż po olbrzymie, trójdzielne kalendarze do powieszenia na ścianie, dzielone na dwa segmenty z płaską lub wypukłą główka, spiralowane czy w formie wszelkich rodzajów plakatów. Do ich stworzenia możemy wykorzystać technologię druku offsetowego a w przypadku w którym zamawiane nakłady będą niskie, użyjemy druku cyfrowego. Dodatkową zaletą naszej drukarni jest możliwość ich sztancowania nawet dowolnych kształtów, indywidualnie wyobrażonych sobie przez klienta.

Kalendarze ścienne, biurkowe i inne

Kalendarz ścienny
ID: 693

Druk wielokolorowy zostaje zabezpieczony trwałą folią błyszczącą albo matową. Powierzchnię możemy dodatkowo uszlachetnić specjalnymi foliami lub lakierem UV, tworząc piękne wzory czy kształty. Oferujemy także wykonanie kalendarzów reklamowych książkowych w wybranych przez siebie formatach gdzie dajemy możliwość tłoczenia albo stampingu własnego loga czy innego wzoru lub napisu. Firmowy kalendarz z naszym logo to idealny pomysł na gadżet reklamowy czy upominek dla klientów lub pracowników. 

 

Zobacz również inne produkty z nadrukiem

Kalendarz reklamowy
ID: 694

Nadajemy kształt twoim pomysłom

Z naszej strony doświadczycie Państwo kompleksową obsługi od samych zalążków projektu graficznego aż po wytworzenie końcowego produktu. Surowce używane do produkcji kalendarzy reklamowych są najlepszego gatunku co gwarantuje ich wysoką jakość.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk