Standy reklamowe

Standy reklamowe są niezwykle uniwersalną metodą na efektowne i efektywne przekazanie pożądanych przez nas informacji czy treści reklamowej. Możliwość ich składania powoduje, że mogą one zostać ulokowane na wielu różnych przestrzeniach, co sprawia, że są tak bardzo chętnie zamawiane przez naszych klientów. Doskonale sprawdzą się w takich miejscach jak kawiarnie czy restauracje, a także mogą być wykorzystywane podczas biznesowych prezentacji oraz firmowych konferencji, pracowniczych szkoleń, targów handlowych i talk dalej...

To wszystko sprawia, że jednym z najbardziej wszechstronnych rozwiązań wszędzie tam, gdzie estetyka oraz skuteczność jest priorytetem dla przekazu wybranych informacji.

Zajmujemy się projektowaniem, a następnie tworzeniem takich reklam, które od razu rzucają się w oczy, a dzięki temu nasze najnowsze systemy ekspozycyjne wykorzystuje się tak często na różnych miejscach na zewnątrz oraz wewnątrz. Zapewniamy, że nasze systemy spełnią całkowicie także Wasze wymagania.

Tworzymy je tylko z najlepszej jakości materiałów, selekcjonowanych specjalnie do przeznaczenia, dlatego nasi klienci zawsze otrzymują bardzo trwałe, niezwykle estetyczne i bardzo łatwe w użyciu, gotowe produkty. Stawiamy na sprawdzone konstrukcje, wykorzystując je w taki sposób, by pozwalały na błyskawiczną oraz sprawną obsługę, dlatego też gdziekolwiek będą Państwo chcieli je zastosować, nasze standy będą gotowe do użycia.

Możemy wykonać je jednostronnie albo dwustronnie, także jako dwustronne ścianki. Do zachowania stabilności, można dołączyć metalowe podstawy czy napełniane piaskiem (lub wodą).

Kontakt

  • infolinia: +22 213 06 30
  • e-mail: wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 1
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk