O firmie

certyfikaty.pngMILO jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, działającym od ponad 20 lat na rynku europejskim. Od 1992 roku podstawową działalnością firmy jest hurtowa sprzedaż artykułów biurowych oraz produkcja segregatorów i teczek reklamowych. Na skalę przemysłową produkowane są również standy kartonowe, wzorniki, próbniki i clipboardy reklamowe oraz materiały POS typu wobblery, hangery. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań wszystkich klientów tak, aby harmonijna współpraca gwarantowała obu stronom trwały rozwój i znaczącą pozycję na rynku. Chcemy to osiągnąć poprzez stabilną, wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Dążymy do tego, aby znak naszej firmy kojarzył się z zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym kroku naszej działalności.

produkty-milo.png

 

Rozwój i osiągnięcia

Wydajne urządzenia, składające się na nasz park maszynowy, umożliwiają produkcję 10 000 segregatorów dziennie. Własny magazyn i niezależna flota dostawcza skracają czas realizacji zamówienia do 48 godzin, w trakcie których produkty zostaną dostarczone na terenie całego kraju.

Proces produkcyjny obejmuje między innymi druk offsetowy, sitodruk, moletkowanie oraz wiele technik zdobniczych i wykończeniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.

wyroznienia.png

Na naszą ofertę składają się materiały reklamowe, pomocne przy promocji i kreowaniu wizerunku każdej firmy. Wśród najpopularniejszych artykułów wyróżnić można segregatory reklamowe, teczki, kuferki, clipboardy, prezentery, wzroniki firmowe, kalendarze, standy czy indywidualne opakowania.

eco.pngDbamy o najwyższą jakość naszych produktów, nad realizacją których czuwa doświadczona kadra wykorzystująca nowoczesne metody produkcji. Dzięki temu zdobywamy zaufanie nowych klientów oraz poszerzamy grono stałych odbiorców w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do współpracy oraz skorzystania z usług serwisu projektowego, który przygotuje niepowtarzalny projekt segregatora, kalendarza, teczki czy innego produktu.

 

 

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk