wzorniki na profile

wzornik na profile
Wzornik profili aluminiowych
ID: 371

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wzorniki na profile okienne są przez nas wykonywane w takiej postaci jak książka albo pudełko, gdzie wewnątrz umieszczamy sztancowaną piankę, której zadaniem jest stabilne utrzymanie próbki. Będąc renomowanym producentem mamy do zaoferowania także wiele akcesoriów w takiej postaci jak plastikowy uchwyt, mechanizm pierścieniowy a także na inne materiały reklamowe - dodatkowe kieszenie. 

Wzorniki na profile okienne i inne

wzornik profile
Wzornik profili
ID: 372

Reklamowy wzornik na profile wykonany jest z bardzo trwałej, litej, solidnej tektury z wybranym przez Państwa nadrukiem na jednej lub obu stronach, które są zabezpieczane laminatem. Najpopularniejszą formą prezentacji to wzorniki reklamowe typu okładki z uchwytami plastikowymi znajdującymi się na grzbiecie, będące zamykane na rzep lub silny magnes a próbki zostają wklejone we wnętrzu.

wzornik na profile
Wzornik rączek aluminiowych
ID: 373

Trwałe wzorniki do wielokrotnego użytku

Interesujące rozwiązanie to także wzornik profili, typu kieszeniowy, gdzie na wewnętrznej stronie okładki zabezpieczającej umieszczone zostają kieszenie na włożenie próbek, pozwalające na dowolność wkładania i wyjmowania za równo dla klientów do obejrzenia jak i dla Państwa do wymiany. Taką opcję możemy nazwać uniwersalną i wzornikiem wielokrotnego użytku. Nasze wzorniki na profile to prostota ekspozycji nawet przy niezwykle dużej ilości próbek.

 

Zobacz również inne powiązane produkty

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk