segregatory premium

Prestiż i elegancja

Prestiżowym uszlachetnieniem segregatora firmowego wciąż pozostaje obicie skóropodobne. Segregator reklamowy skóropodobny jest ekskluzywną oraz pożądaną formą zbierania dokumentacji. Taki produkt wykorzystać jako segregator reklamowy, wzornik a także kartę win w mniejszej formie czy też innego typu sposób prezentacji. Dodajemy na grzbiecie albo froncie złocenie wykonane przy pomocy hot stampingu.

Segregatory ze skóry i płótna

Nasze segregatory zamykane wyposażamy w oczko grzbietowe, rado lub szynę z metalu mającą na celu zabezpieczenie krawędzi okładki. Dodatkowa ochrona przed uszkodzeniem jak również dodatkowy ekskluzywny wygląd to zastosowanie metalowych narożników. Natomiast segregatory płótnopodobne to grupa produktów, która jest przeznaczona dla najbardziej wybrednych i wymagających. Te segregatory są wykonane z kaszerowanej tektury litej oraz okleiny imitującej wybrany materiał.

Producent segregatorów z nadrukiem

Segregator z nadrukiem jest wykonywany przy pomocy sitodruku albo hot stampingu. Na zamówienie okładki wykonujemy w dowolnych formatach, których zadaniem jest sprostać Waszym indywidualnym potrzebom. Segregatory z nadrukiem wyposażone zostają w mechanizm dwu- lub czteropierścieniowy jak i dźwigniowy. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z nasza kategorią - segregatory reklamowe!

Zobacz również inne powiązane produkty:

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk