receptariusze

Receptariusze pojedyncze i zamykane
ID: 525

Materiały reklamowe dla branży medycznej

W naszej ofercie posiadamy także materiały specjalistyczne nakierowane na konkretne branże. W tym przypadku przedstawiamy jedną z naszych ofert dla wielu branż medycznych - receptariusze. To funkcjonalna teczka, gdzie możemy zostosować szeroką paletę dostępnych u nas zamknięć na magnesy, napy metalowe czy zamknięcie na gumkę oraz dodatków, w postaci uszlachetnień, kolorowych druków, folii o różnej strukturze oraz połysku lub macie.

Teczki na recepty

Receptariusze reklamowe
ID: 524

Receptariusz, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony do przechowywania recept. Będzie to niezbędne narzędzie pod ręką każdego lekarza jak również handlowca czy przedstawiciela medycznego, farmaceutycznego lub innych, którzy mają bezpośredni kontakt z lekarzami, umożliwiając promowanie naszej firmy, produktu poprzez przekaz graficzny.

 

Zobacz również inne produkty z nadrukiem

Doskonałe narzędzie w marketingu

To idealne narzędzie do promocji oraz marketingu firm farmaceutyczno-medycznych, inżynieryjnych zwłaszcza wykonujących sprzęt medyczny czy nawet firm usługowych, które mają kontakt ze szpitalami albo poprzez szpitale i przychodnie chcą być promowane. To także praktyczny i użyteczny prezent, którym nie pogardzi żaden lekarz. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk