Standy lama

Standy LAMA są stojącymi elementami reklamowymi o eliptycznym kształcie, który został nadrukowany wybraną przez Was grafiką. Niezwykle atrakcyjna forma tej reklamy wpływa bezpośrednio na zwiększenie zainteresowania, co rzutuje na wielkość sprzedaży oraz zyski Waszej firmy.

Szeroki wybór możliwości jakie zapewniają standy lama

Przedstawiona w ten sposób reklama cechuje się wieloma zaletami. Nie jest nachalna dla klienta a w razie zaistnienia takiej potrzeby, może zmienić lokalizację na bardziej dogodną. Taka reklama posiada jedynie informację o danym produkcie lub usłudze, co sprawi, że na pewno dotrze do odpowiedniego odbiorcy. Skierowana głównie do osób mających już obycie z konkretną marką — buduje przy okazji bardzo silną i pozytywną więź z przedstawionymi na niej rzeczami. Owo działanie standów LAMA na klientów zostało potwierdzone wieloma obserwacjami i analizami reakcji ludzi.

Wybierz opcję standów lama i zyskaj klientów

Chcąc, by reklama zwróciła uwagę nowych klientów, powinniśmy dużo uwagi poświęcić jej aspektowi. Ta technika ostatnio stała się bardzo popularna przez wzgląd na mnogość ich niestandardowe wykorzystania. Flagową zaletą jest niezaprzeczalnie ich mobilność, łatwość oraz szybkość montażu. Nie zajmując wiele przestrzeni, dają Wam możliwość reklamy z obu stron, a także pozwalają na estetyczne wyeksponowanie produktu. Standy typu LAMA to bardzo dobrej jakości standy kartonowe, mające wysokość ustalaną przez klienta. Jeśli zajmujecie się branżą handlową lub prowadzicie kawiarnie, organizujecie różnego typu promocje czy oferty. Warto zastąpić mało schludną tablicę informacyjną na standy lama, które nie spowodują dużych kosztów, a swoją specyfiką przyciągną niemałe grono nowych klientów

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk