artykuły biurowe

Teczki biurowe
ID: 687

Bogaty wybór produktów biurowych

Jako renomowany producent akcesoriów biurowych, wśród których znzajdują się takie jak segregatory, akta osobowe czy teczki skrzydłowe, boxy lub z rączka. Mamy do zaoferowania także teczki z wybranym na zamówienie etykietowaniem takimi jak np. kody kreskowe Waszej firmy. Produkty dostępne są wielu formatach oraz kolorach by sprostać wymaganiom oraz gustom naszych klientów. Dodatkwo na życzenie klienta wykonamy dany produkt w dowolnym odcieniu i gamie a także zażyczonych, niestandardowych formatach, które następnie łatwo dopasujecie na własny użytek.

Segregatory i teczki biurowe

Segregator biurowy
ID: 688

W naszej ofercie znajdują się teczki biurowe skrzydłowe, przestrzenne z zamknięciem na gumkę, magnes czy metalowy nap oraz teczki konferencyjne z plastikową, wytrzymałą rączką, które będą zamykane na plastikowy języczek albo rzepy. Pakujemy je w kartony zbiorcze. Oprócz zastosowań reklamowo-marketingowych nasze produkty biurowe sprawdzają się idealnie w archiwizacji dokumentcji wielu firm, urzędów oraz biur i są też wykorzystywane jako dalszy asortyment w późniejszej sprzedaży w różnych hurtowniach. 

Teczka ofertowa
ID: 689

Artykuły biurowe w wielu formatach i kolorach

Artykuły biurowe to elementy nie dość, że niezbędne to jeszcze niezwykle pożądane. Mogą wchodzić do naszego życia oraz pracy jako narzędzia z zakresu naszych obowiązków. Dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu!

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk