standy planszowe

Standy przyciągające uwagę

Nasze oryginalne standy planszowe to idealna forma reklamy oraz marketingu produktów jak również usług. Przede wszystkim zwracają i przykuwają uwagę nie tylko swoimi wymiarami, ale też kształtem, gdyż są specjalnie wycięte na dowolny kształt, przy pomocy wczęsniej przygotowanych indywidualnych, zamówionych wykrojników. Niezaprzeczalność ich funkcjonalności można dodatkowo zwiększyć przez montaż bardzo popularnego wariantu jakim jest dodatkowa kieszonka na ulotki reklamowe czy inne materiały.

Planszowe standy reklamowe z tektury

Planszowe standy reklamowe wykonujemy z tektury typu falistego albo litego, dobieranej pod rozmiar danej, zamawianej planszy. Wykonany przez nas nadruk firmowy na takim standzie planszowym widnieje tylko na froncie, rewers pozostaje czysty i biały. Nadruk logo Państwa firmy oraz grafiki wykonujemy przy pomocy techniki offsetu, zabezpieczając go specjalnym lakierem albo laminatem błyszczącym jak i matowym – do wyboru.

Szeroki wybór dodatków

Opcjonalnie standy planszowe możemy wyposażyć w kieszonki na ulotki różnorakiego formatu tak samo jak plansze reklamowe jako ich producent wykonamy je w dowolnym formacie. Od małych na biurka biur aż po wielkie plansze o znacznej wielkości, prostokątne albo idywidualnym, wybranym z wykrojnika. Podchodzimy poważnie do wszystkich indywidualnych zamówień lub wymagań, więc jeśli byłeś w stanie wymyślić kreatywne rozwiązanie to my dołożymy starań żeby je wdrożyć i zrealizować. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście i wspólnie ustalimy warunki naszej współpracy, znajdując i stosując takie metody by końcowy efekt Cię zachwycił oraz usatysfakcjonował. Serdecznie zapraszamy!

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk