teczki z rączką

Teczka z rączką
Teczka konferencyjna z rączką
ID: 103

Teczki z wysokiej jakości kartonu

Nasze teczki konferencyjne zostały wykonane z wysokiej jakości utwardzanego kartonu, nadając im wymagany kształt jak również sztywność dzięki której teczka niezależnie od warunków zachowa swój oficjalny kształ. Karton jest z zewnątrz pokrywany ekologiczną I przyjazną dla środowiska folią PP, która zabezpieczy przed czynnikami, które mogłby spowodować uszkodzenie teczki i cennej zawartości co często się zdarza (wypadki z kawą, deszcz w drodze na konferencję etc.)

Teczki konferencyjne z rączką

Teczka z rączką
Teczka z rączką
ID: 102

Teczka wewnątrz jest pokryta biała okleina o wymaganej gramaturze. Teczki w przeciewieństwie do niektórych dostępnych na rynku są łączone nitami a nie sklejane co zapewnia długotrwałą trwałość a także dodaje im elegancji rzetelnego wykonania. Nasze teczki z rączką  to nieodzowny element, każdej rzetelnej konferencji mniejszej lub większej, bardziej lub mniej profesjonalnej.

 

Zobacz również inne produkty z nadrukiem

Teczki z rączką
Teczka z plastikową rączką
ID: 101

Nasi doradcy są do Twojej dospozycji

Teczki wyposażamy w prosty aczkolwiek solidny mechanism służący do zamykania, który zabezpieczy zawartość przed “nieautoryzowanym” otwarciem grożącym wysypaniem się zawartości i strata czasu, opóźnieniem związanym ze zbieranie i ponownym segregowaniem zawartości. Pojemność takiej teczki oscyluje w okolicach czterystu kartek co daje nam pojemność małej encyklopedii. Na spokojnie zmieścimy w nim katalogi, gazetki czy inne materiały marketingowe.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk