Najlepsze pudełka reklamowe z nadrukiem – na prezent, biżuterię, kosmetyki

Każdy dobry twórca różnego rodzaju produktów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne dla wysokiej sprzedaży jego asortymentu są pudełka reklamowe lub promocyjne. To właśnie idealnie skrojone opakowania powodują, że dany artykuł wyróżnia się wśród tysięcy innych, dostępnych na naszym rynku. Ponadto są pierwszym, ale jakże ważnym, całkowicie bezpośrednim kontaktem towaru z klientem.

By zwiększyć atrakcyjność zwykłych opakowań do rangi tych reklamowych, tworzymy niezwykłe pudełka z nadrukiem, używając szeregu uszlachetnień, jak na przykład lakiery UV, wybiórcze i pełne, folie błysk, matowe czy o fakturze soft touch. Dodatkowo wykonujemy również znakowanie metodą hot stampingu.

Nadruki są realizowane metodą offsetową w naszym nowoczesnym parku maszynowym.

 

Pudełka kartonowe z wkładką dopasowaną do produktu – idealne do zestawów prezentowych z kosmetykami

Proponujemy wypełnienie pudełek reklamowych na kosmetyki i inne wyroby wkładką:

  • kartonową,
  • papierową,
  • piankową,

dopasowaną do kształtu pakowanych produktów. Zawsze pracujemy na oryginalnych wykrojnikach, przygotowywanych specjalnie pod materiały, które będą w nich umieszczane.

Pudełka ozdobne z wkładkami sprawdzają się doskonale w roli opakowania na próbki, gadżety reklamowe, upominki i nie tylko. Możemy wykonać pudełka z nadrukiem na zamówienie w różnych rozmiarach i kształtach.

 

Pudełka na prezenty – ozdobne opakowanie na każdy upominek!

Ozdobne opakowanie jest niezwykle ważnym elementem każdego upominku. Dlatego ważny element naszej oferty stanowią pudełka ozdobne, wykonywane z myślą o estetycznym, robiącym wrażenie efekcie.

Pudełka na prezent tworzymy według projektu nadesłanego przez klienta lub przygotowanego w naszym studio graficznym. Oferujemy eleganckie opakowania ozdobne matowe i błyszczące w różnych rozmiarach i kształtach oraz ze wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie uszlachetnieniami.

Nasze pudełka reklamowe z nadrukiem są wykonywane z wysokiej jakości materiałów w tym tektury litej. To m.in. dlatego tak dobrze sprawdzają się jako pudełka na biżuterię, która zamknięta w takim opakowaniu będzie prezentowała się bardzo elegancko.

 

Oferta pudełek reklamowych czyli świetny produkt w wyjątkowej formie

Na życzenie klientów produkujemy bardzo trwałe, niezwykle praktyczne i unikatowe pudełka reklamowe, które z pewnością znajdą wiele zastosowań dla każdej branży – kosmetycznej, jubilerskiej i nie tylko!

Oferujemy wiele rodzajów pudełek reklamowych i ozdobnych, a także innych opakowań. Wśród nich znajdują się między innymi pudełka kartonowe, pudełka fasonowe, pudełka prezentowe, pudełka wysyłkowe, a także torby papierowe.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań dopasowanych do produktu, co pozwala na idealne zabezpieczenie towaru podczas transportu oraz prezentację go w sposób atrakcyjny dla klienta. W naszym asortymencie można znaleźć także pudełka rigid box oraz tektury litej, które są szczególnie trwałe i odporne na uszkodzenia.

Złożenie zamówienia na opakowania wykonane przez Segregatory.pl jest łatwe i szybkie, a klienci mogą być pewni, że ich produkt zostanie doskonale zabezpieczony i zaprezentowany w estetyczny sposób. Mamy konkurencyjne ceny, ale zawsze zachowujemy najwyższą jakość swoich usług.

Producent pudełek reklamowych Rigid Box serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą!

Zaufali nam:

skanska.pngikea.pngbayer.pngsiemens.pngcocacola.pngtesco.png

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk