Najlepszy producent produktów takich jak pudełka reklamowe i ozdobnych czyli Segregatory.pl

Dobry producent różnego typu pudełek reklamowych doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne dla tworzonych przez niego rzeczy są pudełka reklamowe lub promocyjne. To właśnie różnego rodzaju opakowania reklamowe powodują, że produkt wyróżnia się wśród tysięcy innych, dostępnych na naszym rynku, a także są pierwszym, całkowicie bezpośrednim kontaktem towaru z klientem. By zwiększyć atrakcyjność zwykłych opakowań do rangi pudełek reklamowych, tworzymy z nich nasze niezwykłe pudełka z nadrukiem, używając szeregu uszlachetnień jak na przykład lakiery UV, wybiórcze i pełne, folie błysk, matowe czy o fakturze  soft touch.

 

Pudełka kartonowe z wkładką dopasowaną do produktu

Dodatkowo wykonujemy również na pudełkach znakowanie metodą Hot Stampingu. Nadruki są wykonywane metoda offsetową w nowoczesnym parku maszynowym. Proponujemy wypełnienie pudełek wkładką kartonową, papierową lub piankową, dopasowaną do kształtu pakowanych produktów.  Wkładki są sztancowane na oryginalnych wykrojnikach przygotowywanych specjalnie pod materiały, które będą w nich umieszczane. Pudełka ozdobne z wkładkami sprawdzają się doskonale w roli opakowania na próbki, gadżety reklamowe, upominki i nie tylko. Możemy wykonać dla pudełka z nadrukiem na zamówienie w różnych rozmiarach i kształtach. Nasze opakowania kartonowe, pudełka produktowe i pudełka firmowe to gwarancja najwyższej jakości.

 

Pudełka ozdobne na upominki

Ozdobne opakowanie jest niezwykle ważnym elementem każdego upominku. Ważny element oferty naszej firmy stanowią pudełka ozdobne wykonywane z myślą o estetycznym, efektownym pakowaniu przedmiotów o charakterze upominkowym. Wykonujemy pudełka ozdobne na prezent według projektu nadesłanego przez klienta lub przygotowanego w naszym studio graficznym. Oferujemy eleganckie pudełka ozdobne matowe i błyszczące w różnych rozmiarach i kształtach oraz ze wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie uszlachetnieniami. Pudełka kartonowe z nadrukiem w różnych ksztaltach, pudełka na wino i inne. Nasze pudełka reklamowe z nadrukiem są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, tektury litej oraz są przygotowywane na idnywidualne zamówienie.

 

Oferta pudełek reklamowych czyli świetny produkt w wyjątkowej formie

Zadanie pudełek reklamowych sprowadza się nie tylko do efektywnego zabezpieczenia produktu przed zniszczeniem oraz uszkodzeniami. Produkowane przez nas wszystkie pudełka reklamowe są zamykane na magnes. Pudełka reklamowe z nadrukiem dwuczęściowe, pudełka kartonowe wykrojnikowe, clamshell, etui i gazetowniki, pełnią także rolę estetyczną, która może w konkretny sposób zwiększyć znacznie wartość oferowanego przedmiotu, zmieniając jego formułę odbioru przez klienta na niezwykle ekskluzywny. Na życzenie klientów produkujemy bardzo trwałe, niezwykle praktyczne i unikatowe pudełka reklamowe, które z pewnością znajdą wiele zastosowań dla każdej branży. Producent pudełek ozdobnych i reklamowych Segregatory.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą! Segregatory.pl – pudełka – producent najlepszej jakości materiałów reklamowych.

Zaufali nam:

skanska.pngikea.pngbayer.pngsiemens.pngcocacola.pngtesco.png

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk