Wzorniki, pudełka i inne wyroby w naszej ofercie

Oprócz segregatorów i teczek produkujemy szereg innych wyrobów w oprawie introligatorskiej: wzorniki, etui, pudełka, clipboardy, receptowniki, okładki na menu i na dyplom, przekładki i registry oraz inne wyroby z papieru, kartonu i tektury.

Wzorniki i pudełka

Na Państwa życzenie wykonamy okładki wzorników w różnej formie i o różnym gabarycie. Pudełka w oprawie introligatorskiej są wyrobem bardzo pracochłonnym, niemniej efekt końcowy wart jest trudu, jaki się ponosi. Pudełko może być zrobione z okleiny zadrukowanej i zalaminowanej lub z papieru ozdobnego. Może to być pudełko z wieczkiem odchylanym lub zdejmowanym. Możemy również wykonać na pudełku tłoczenie. Również kształt pudełka nie zawsze musi ograniczać się do krawędzi prostych.

 

Clipboardy

Podkłady z klipem (clipboardy) produkujemy na bazie tektury 2,50 mm (o 25% grubszej niż tradycyjne segregatory. Dzięki temu są sztywne i zachowują doskonale prostą płaszczyznę. Deska z klipem może zostać wyposażona w klip druciany lub klip blaszany z ząbkami. Receptownik jest typowym, funkcjonalnym materiałem reklamowym - służy do przechowywania formularzy recept. Pokrewnym artykułem jest okładka na zwolnienia lekarskie - różni się od receptownika formatem i ewentualnie brakiem wyciętego okienka. Typowy receptownik wyposażony jest w klip blaszany z ząbkami oraz gumkę spinającą.

Dzięki wyposażeniu w uniwersalne maszyny introligatorskie możemy się podjąć różnorakich zleceń. Wykonujemy standy, główki do kalendarzy, opakowania kartonowe, kalendarze, stojaki reklamowe. Poza tym świadczymy usługi w zakresie kaszerowania, laminowania, cięcia, wycinania, oprawiania.

 

Wycena

W celu wykonania wyceny konieczne jest podanie dokładnych parametrów interesującego Państw artykułu oraz określenie wymagań co do materiału, druku i wykończenia. Istotnym czynnikiem wpływającym na ostateczną cenę jednostkową jest nakład.

Nasze wyroby skierowane są do odbiorców z branży biurowej oraz reklamowej. Zaopatrujemy hurtownie papiernicze i biuroserwisy. Współpracujemy z agencjami reklamowymi oraz drukarniami z całego Kraju. Obsługujemy również firmy, które potrzebują segregatory czy teczki na indywidualne pod własne potrzeby.

Grupa MILO

  • +22 213 06 30
  • wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 7-9
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk