notesy reklamowe

Notes reklamowy
ID: 690

Niezbędne wyposażenie każdego biura

Notesy reklamowe są niezbędnym elementem i wyposażeniem każdego biura. Zajmujemy się produkcją notesów reklamowych w dowolnych formatach w zestawie z w pełni kolorowym nadrukiem oraz dowolną ilością kart. Nasza oferta dla Państwa obejmuje notesy proste klejone z dostępną opcją wpięcia do dowolnego segregatora oraz teczki. Opcja z okładką skóropodobną z wariantem tłoczenia loga.

Notesy firmowe z nadrukiem

Notes firmowy
ID: 691

Dostępne są też notesy spiralowane z drukowaną okładką. Te okładki wykonujemy z kartonu, kredy, tektury litej ale również odpornego na wodę, wilgoć i wyższe temperatury polipropylenu. Dodatkowe formy notesów to inne zastosowanie, inny wygląd oraz prezencja. Będą nimi biurwary jako funkcjonalne podkładki czy piramidki nabiurkowe, które wraz z nadrukowanym kalendarzem stają się świetnym organizerem pracy i czasu.

Notes firmowy z długopisem
ID: 692

Połączenie estetyki i funkcjonalności

Łączymy karty różnymi sposobami: spiralujemy po dłuższym lub krótszym boku, kleimy oraz oferujemy opcjonalne lecz praktyczne zamknięcie na gumkę. Nadruki na nich zostaje wykonany offsetowow lub cyfrowo, co zależy zamawianego przez Państwa nakładu. Notes z nadrukiem był, jest i będzie idealnym pomysłem na reklamę, którą godzimy z funkcjonalnością oraz praktycznym zastosowaniem.

Kontakt

  • infolinia: +22 213 06 30
  • e-mail: wyceny@segregatory.pl
  • Biuro handlowe: 55-105 Wrocław, ul. Rynek 42
  • Zakład produkcyjny: 55-002 Dobrzykowice Wrocław, ul. Stawowa 1
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk